משאיות, טרקטורים ומנופים: הכירו את צעצועי חברת ברודר שכבשו את כל הילדים

צעצועים מהווים חלק בלתי נפרד מהילדות של הילד שלכם ובתוך כך, המטרה שלכם היא להעניק לו את הצעצוע שיפתח ויעורר אצלו את הדמיון. משאיות, טרקטורים ומנופים, הכירו את צעצועי חברת ברודר שכבשו את כל הילדים.

הכירו את חברת ברודר

ברודר היא חברה המשווקת צעצועי רכבים לילדים, חברה ותיקה ומנוסה שהמוטו שלה הוא עשייה עם הלב. הילדים משחקים עם הלב, ברודר מייצרת צעצועים מתוך אהבה וכאן בא לידי ביטוי החיבור בין השניים. מבחינת ברודר, המשחק אינו מטרה בפני עצמה, הוא מאפשר לילד לצבור ניסיון להתפתחותו בעולם המבוגרים. אפשר למצוא את צעצועי ברודר באתר סטימצקי, שם תוכלו לרכוש לילד שלכם איזה צעצוע שהוא רוצה בקלות ובמהירות.

אילו צעצועים תוכלו למצוא בברודר?

בברודר תוכלו למצוא מגוון רחב של צעצועים לילדים, החל מרכבי חירום, רכבי בנייה, יערנות, חקלאות, תוספות, חלקי חילוף, רכבים מסחריים ועוד. בברודר תוכלו למצוא את כל מה שהילד שלכם אוהב, בין אם מדובר בטרקטור בוב קאט, שופל, משאית ואפילו מכליות מים. זה בדיוק היתרון של ברודר, שעליו נדבר מיד, הגיוון האין סופי והיכולת לעצב צעצוע שנראה זהה, ממש אחד לאחד, לרכב הקיים במציאות.

מה היתרון בברודר?

ראשית, מדובר בחברה ותיקה ומנוסה שלקחה עד לקצה גבול היכולת שלה את המטרה להצית את הדמיון בקרב הילדים. בתוך כך, מעבר לעובדה שהצעצועים שלה פשוט כיפיים, הם גם מעוצבים בצורה כה מוחשית ואמיתית כך שהילד ממש יכול לעוף עם הדמיון שלו כשהוא משחק בהם.

בנוסף, הצעצועים של ברודר עשויים מחומרים איכותיים מאד. כחברה שחרטה על דגלה את דגל השירות והאמינות בתחום הצעצועים, היא לא מתפשרת על איכות החומרים וכשאתם רוכשים צעצועים מברודר אתם יכולים להיות בטוחים שהם יחזיקו לכם לאורך זמן.

 

 

כמו כן, כפי שאתם רואים המגוון של הצעצועים של ברודר פשוט לא נגמר. זה לא באמת משנה לאיזה תחום הילד שלכם מתחבר יותר, אין מצב שלא תמצאו בברודר צעצוע אחד לפחות שיתאים לו. לפעמים המגוון הרחב עלול קצת להטעות, אך האופן שבו חילקה ברודר את הצעצועים שלה לקטגוריות העניין השונות, מקל כמובן על ההורים בבחירת הצעצוע המתאים עבור הילד שלהם.

מכיוון שהצעצועים של ברודר כה דומים למציאות, הילדים יכולים לשחק איתם ביחד ולהעביר הרבה זמן בנעימים. זה כמובן עדיף עבורכם כהורים מאשר שהילדים יתמכרו למסכים ויבזבזו את הזמן שלהם על תכנים לא מועילים. כמו כן, הצעצועים של ברודר מכינים את הילדים לעולם האמיתי ועוזרים להם לתווך בין הדמיון לבין הדברים שהם יראו בעתיד בחוץ. הם ילמדו מה זה טרקטור, מה הוא עושה ומה זה מנוף הרמה. לכן, יש להם גם ערך חינוכי חשוב מאד עבורם.

כמה עולים הצעצועים של ברודר?

לאור העובדה שהמגוון של הצעצועים הוא פשוט בלתי נגמר, כך גם טווח המחירים של הצעצועים. כך למשל תוכלו למצוא בברודר צעצוע שעולה 40 שקלים וכן צעצוע שעולה כמה מאות שקלים. לכן, לפני שאתם ממהרים לרכוש לילד שלכם את הצעצוע הבא, אנחנו ממליצים לכם להיכנס יחד איתו לאתר של סטימצקי ולבדוק אילו צעצועים מושכים אותו.

לסיכום

אם אתם רוצים להעניק לילד שלכם את הצעצוע המושלם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להכיר את הצעצועים של חברת ברודר, הצעצועים שכבשו את העולם בשנים האחרונות.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

היופי של הים

נגישות