המדריך לפיקניק המושלם

אין כמו פיקניק מושלם בטבע עם המשפחה ביום חמים של שמש בהירה, אנחנו בטוחים שגם אתם חושבים כך. רוצים להפיק את הפיקניק המושלם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעזות זאת.

הביאו מגש פירות ויין

אם אתם מחפשים רעיונות לפיקניק שתמיד יהיו נהדרים, אנחנו ממליצים לכם ללכת על מגש פירות בשילוב עם יין. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מגשי פירות עם פירות איכותיים במיוחד כמו פסיפלורה, ענבים, קיווי, מנגו ועוד. מדובר במגש צבועי במיוחד שלא יוכל להשאיר את האורחים בפיקניק אדישים אליו. עם מגש הפירות תוכלו לשלב גם יין לבן ולהפוך את האווירה בפיקניק לקלילה וכיפית עבור כולם.

התארגנו על מחצלת

אנחנו מודעים לעובדה שחלק מהעניין של הפיקניק זה לשבת על החול ולהתחבר לטבע. עם זאת, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להצטייד במחצלת ולשבת עליה במהלך האירוע. זה נכון במיוחד אם אתם עושים את הפיקניק עם ילדים קטנים או תינוקות שזוחלים. בנוסף, יהיה לכם יותר נוח לשבת על המחצלת ולאכול עליה.

הביאו אתכם סכו"ם וצלחות

אם אתם מתכננים לאכול אוכל בשטח, אנחנו ממליצים לכם לא לשכוח סכו"ם וצלחות. זה מאד לא נעים להגיע לשטח ולגלות שאין לכם איך לאכול אותו. אם אתם כמה משפחות, אנחנו ממליצים לכם שכל משפחה תביא איתה סכו"ם וצלחות וכך הסיכוי שזה יחסר לכם בשטח הוא נמוך. באופן כללי אנחנו ממליצים לכם לארגן רשימה מסודרת כדי שלא תשכחו שום דבר לפיקניק שאתם מארגנים.

 

 

דאגו מראש לכיסאות

הטיפ הזה רלוונטי במיוחד למי שמגיע לפיקניק עם אנשים קצת יותר מבורגים, כאלה שלא נוח להם כל כך לשבת על הרצפה או המחצלת. תוכלו להגיע עם כיסאות מתקפלים, זה כמובן עדיף מכיוון שהם תופסים פחות מקום ברכב. אם אין לכם כיסאות מתקפלים, תוכלו להתארגן מראש כמה אנשים שכל אחד מכם יביא שניים או שלושה כיסאות פלסטיק.

דאגו לפתרון הצללה

במיוחד אם אתם יוצאים לפיקניק בקיץ, האמינו לנו שאתם לא רוצים לשהות תחת השמש הקופחת. לכן, אנחנו ממליצים לכם להצטייד מראש בפתרון הצללה כזה או אחר. בין השאר אתם יכולים להקים צלייה בשטח או להגיע עם גזיבו, צלייה נפתחת בצורה קלה ומהירה. במיוחד אם אתם מגיעים עם ילדים קטנים או אנשים מבוגרים, שימו על זה את הדגש זה חשוב מאד לבריאות שלהם.

הביאו שקיות זבל

אם אתם חובבי טבע אתם ודאי רגישים לשמירה על הסביבה. הדבר בולט במיוחד בתקופות של החגים שבהם הישראלים פשוט מציפים את הטבע בכמויות אדירות של זבל. לכן, אם אתם רוצים לקחת חלק בשמירה על הסביבה אנחנו ממליצים לכם להצטייד מראש בשקיות זבל. את שקיות הזבל הללו תתלו על העצים בגובה נמוך, כך שגם לילדים יהיה נוח לגשת אליהן ולהשליך את האשפה. את שקיות הזבל קחו אתכם בסוף הפיקניק למקום מרוכז וייעודי לפינוי פסולת, הרשות המקומית כבר תדאג לפנות את האשפה הזו מהמקום.

דאגו למוזיקה טובה

הפיקניק שלכם יכול להיות סופר טעים, אבל אם לא תדאגו מראש למוזיקה טובה לא עשיתם בזה שום דבר. לכן, אנחנו ממליצים לכם להאזין לרדיו ישראלי בשידור חי, כאן תוכלו למצוא את כל תחנות המוזיקה הישראליות אונליין וליהנות ממוזיקה רציפה ומהנה.

לסיכום, אם אתם רוצים להפיק את הפיקניק הכי מושלם שאתם יכולים אנחנו בהחלט ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה. אל תשכחו להתארגן על אוכל טעים ולשמור על הסביבה, בהצלחה.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

היופי של הים

נגישות