מושלם לקבוצות: חדרי בריחה מומלצים באילת

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא ללא ספק חדרי בריחה שהפכו לחלק בלתי נפרד מתרבות הבילוי של ישראלים רבים. מדובר בבילוי קבוצתי שמשלב בין אקשן לבין יכולת לחשוב מחוץ לקופסא ובשיתוף פעולה, כל זאת מתוך מטרה לפתור חידה. אם אתם בדיוק מגיעים לאילת לחופשה במתכונת קבוצתית ומחפשים אטרקציה שאותה תוכלו לבצע ביחד בזמן החופשה, זה הזמן להכיר את חדרי הבריחה המומלצים שמציעים לכם חוויה מושלמת ובלתי נשכחת באילת. מוכנים? בואו נתחיל!

הסוד של הפרעונים

חדר בריחה מגבש ומאתגר שמתאים גם לילדים וגם למבוגרים. הסיפור של החדר מתמקד בסיפור היסטורי שבמסגרתו בעבר במצרים העתיקה נהוג היה לקבור את הפרעונים ביחד עם האוצרות שלהם, וכעת לאחר אלפי שנים יש לכם את ההזדמנות להפוך לשודדי קברים ולאתר את האוצרות החבויים – מבלי לפתוח את ארון הקבורה. חדר זה הוא חדר מושקע מאוד מבחינת התפאורה כמו גם האלמנטים השונים המוטמנים בחדר הבריחה ואשר הופכים אותו לחוויה יוצאת דופן מבחינת ההיסטוריה אבל גם האתגר בחדר.

אלקטרז

חדר בריחה מרתק המיועד לעד לשמונה אנשים ובמסגרתו יש לשם שעה אחת בלבד לשמש כאסירים באחד מבתי הכלא השמורים ביותר בעולם. חדר בריחה זה הינו חדר ריאליסטי מאוד ועמוס בפרטים שיהפכו את השהות שלכם בחדר לכיפית אבל גם מעט מפחידה, וזאת בשל החדרים הקטנים הרבים המדמים את בית הכלא ואשר גורמים לכם לחשוב מחוץ לקופסא בשביל להבין להיכן נעלמו האסירים.

מושלם לקבוצות: חדרי בריחה מומלצים באילת

הרפתקאות הפיראטים

חדר בריחה משפחתי המותאם לקבוצה של 10 אנשים (כולל ילדים) מציע לכם חוויה בלתי נשכחת בדמות מציאת אוצר אבוד המצוי בתוך סירת פיראטיים. ההשקעה בעיצוב של המקום לצד אמצעים טכנולוגיים הם אלו שהופכים את החוויה במקום לבלתי נשכחת, לא מעט בזכות התחושה כי אתם ממש נמצאים על ספינה אמיתית.

המלך ארתור

במסגרת ההשתתפות בחדר בריחה תיקחו חלק פעיל באגדה אנגלית ובמסגרתה נתפסתם ע"י השומרים של הממלכה שזורקים אתכם לצינוק בזמן הכהונה של המלך ארתור. המטרה שלכם היא להימנע מהוצאה להורג ע"י פתרון של חידה וכן לגנוב את החרב האגדית. לילדים מדובר במעשייה שעלולה מעט להפחיד אולם בעבור מבוגרים מדובר בחוויה יוצאת דופן שתכניס אתכם לאווירה ותאפשר לכם ליצור מערך מאתגר וגם היסטורי בחדר בריחה מושקע.

לסיכום, ישנם לא מעט חדרי בריחה מצוינים בעיר אילת המציעים לכם לא רק חוויה יוצאת דופן מבחינת האתגר אלא גם אמצעים טכנולוגיים וכן תפאורה יפהפייה שתכניס אתכם לאווירה. שימו לב כי הביקוש לחדרי בריחה הוא גבוה מאוד ועל כן עדיף לשריין את מקומכם מראש, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי בסופו של דבר תוכלו לקבל חוויה בלתי נשכחת ומושקעת מאוד בעיר התיירות הרשמית של ישראל – אילת.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

היופי של הים

נגישות