שמורות טבע באילת: כך תהנו מהיופי הקסום של הטבע

מתכננים להגיע לאילת בקרוב? ובכן, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם להנות מהיופי הקסום של הטבע שמגיע לשיא עוצמתו דווקא במקום הדרומי ביותר בישראל. למעשה, שמורות הטבע באילת מהוות אטרקציה של ממש בעבור תיירים מהארץ אבל גם מהעולם אשר מגיעים לנקודה הדרומית ביותר בשביל ליצור חוויה בלתי נשכחת. בשביל להפיק את הטיול המושלם בחרנו להציג את שמורות הטבע היפות ביותר, כל זאת מתוך מטרה כי גם אתם תוכלו להירגע, לנשום עמוק ולקבל את מלוא עוצמתו של הצטבע הקסום של הטבע.

שמורת הטבע חוף אלמוגים

שמורת הטבע חוף אלמוגים נחשבת לאחת מהמשמורות היפות בעולם, ולא בכדי. שמורה זו מאפשרות לכם לראות מגוון עצום של דגים, חלקם נדירים מאוד ונמצאים בסכנת הכחדה. ההגעה לשמורה היא נוחה מאוד וניתן לקיים באזור צלילות כמו גם להיכנס לתוך בריכות רדודות הנמצאות בסמוך לשמורה כמו גם להשכיר בחוף מסכת צלילה כמו גם שנורקל לטובת תצפית על השונית ועל אוכלוסיית הדגה. הכניסה לשמורה היא חופשית אולם שימו לב כי בסופי שבוע כמו גם בתקופת הקיץ השמורה עמוסה במבקרים, ועל כן רצוי להקדים את הגעתכם בשביל לנצל את מזג האוויר כמו גם את האווירה הקסומה בשמורת טבע חוף אלמוגים.

שמורות טבע באילת: כך תהנו מהיופי הקסום של הטבע

שמורת הטבע הרי אילת

אם אתם נוסעים לאילת ברכב, סביר להניח כי הבחנתם בשמורת הטבע הרי אילת. מדובר בשמורה עצומה בגודלה שמתחילה באזור באר מילחן ועד לגבול מעבר טאבה. בעת ההגעה למקום תוכלו לצאת להליכה באחד מהמסלולים שהוסדרו באזור כמו גם לקבל נקודת תצפית עוצרת נשימה לעבר ההרים שבעת שעות החשכה מחליפים את צבעם לאדום וכתום – חוויה יוצאת דופן המתרחשת בשמורה. בנוסף, ניתן בהחלט להישאר באזור גם לטובת יצירת קמפקינג לילה, ולחנות את הרכב שלכם באחד החניונים אשר בהם ניתן לחנות כמו גם להתחבר לחשמל, כל זאת מתוך מטרה ליצור טיול יפהפייה באחת השמורות היפות בישראל.

לסיכום, באמצעות ביקור באחת משמורות הטבע באילת תוכלו גם אתם לקבל חוויה שבמסגרתה אתם מנצלים את השהות בעיר הדרומית ביותר בישראל לטובת טיול יוצא דופן שייחרט היטב הזיכרון שלכם. לפני שאתם יוצאים חשוב קודם כל לבדק את מזג האוויר כמו גם להקדים את הגעתכם למקום, וזאת בשל העובדה כי שמורות הטבע זוכות לביקוש אדיר מצד מבקרים מהארץ כמו גם מהעולם. אם אתם מחליטים ללון באזור רצוי להצטרף לקבוצות ברשתות החברתיות המציעות לכם לא רק טיפים לטיול מושלם אלא גם מסלולי טיולים מומלצים לזוגות כמו גם משפחות עם ילדים, כחלק מהבנה כי באמצעות תכנון נכון ומדויק המתבצע לפני שמגיעים לשמורה ניתן ליצור את טיול החלומות המשלב כאמור את הטבע כחלק מחופשה נהדרת בעיר התיירות הרשמית של ישראל.

מאמרים אחרונים

היופי של הים

נגישות