קונים בריא: איך כדאי לבחור כרית לילדים?

החל מגיל טרום חובה יש המלצה לבצע רכישה של כרית לילדים, וזאת מתוך מטרה לספק תמיכה לראש ולצוואר לצאת תמיכה בתהליך הגדילה. בשביל ליצור לילדים שלכם חדר שינה מפנק אבל גם איכותי, חשוב להשקיע בבחירה של כרית אשר תשרת את הילדים למשך זמן רב כמו גם תהיה מותאמת בדיוק לצרכים שלהם. כיצד תוכלו לבחור את הכרית המושלמת? להלן מספר דגשים שיסייעו לכם בדרך להשקעה משתלמת. מוכנים? בואו נתחיל!

מילוי הכרית

בתהליך רכישה של כרית צריך לקחת בחשבון את סוג המילוי, וזאת מתוך מטרה להבטיח נוחות מקסימלית. ההעדפה היא לבחור במילוי כמו לטקס הנחשב למילוי איכותי מאוד מאחר ומדובר בבד אנטי-בקטריאלי, טבעי וסופג לחות שגם תומך במנח בראש ובצוואר אך גם עשוי לסייע לטובת ויסות של חום הגוף ובהתאם לכך לאפשר לכם ליצור בעבור הילד סביבת שינה איכותית. לחצו כאן לטובת מעבר לקולקציית הכריות הייחודית של ילדים המותאמת בדיוק לצרכים שלהם ומבוססת על שימוש בבד לטקס, ובהתאם לכך להוביל להשקעה כספית נבונה אבל גם כזו שחוסכת לכם זמן, כל זאת בשל היכולת לבצע את הרכישה דרך אתר האינטרנט אבל גם לקבל משלוח של כרית עד הבית, כולל תקופת התנסות לבדיקה שתניב לכם את היכולת לקחת החלטות נכונות בכל הקשור לבחירה של כרית לילדים שלכם.

גודל

העדיפו לבצע רכישה של כרית בהתאמה אישית לילדים, ולא לרכוש בעבורם כרית המיועדת בעבור מבוגרים מאחר והצרכים של מבוגרים והצרכים שם ילדים הם שונים, בייחוד כשלוקחים בחשבון כי התפתחות הילד מתרחש בין היתר גם בזמן הלילה, ועל כן ההעדפה היא לבחור בכרית התומכת בראש של הילדים, ולא להפך מה שיגרום לחוסר נוחות.

עובי

לתהליך רכישה של כרית נלווה כמובן גם הפרמטר של עובי הכרית. תקופת התנסות בכרית היא חיונית לטובת בדיקת ההתאמה, כאשר רצוי ללחוץ בעדינות עם האצבעות על הכרית ולבחון האם הכרית חוזרת לעצמה בפרק זמן של מספר שניות. בכך, תוכלו להיות רגועים כי אתם רוכשים כרית גמישה אשר חוזרת לצורתה המקורית

 

 

אפשרות לכביסה

כאשר רוכשים צריך לשים לב לא רק לאלמנט של ההתאמה מבחינת מנח הראש והצוואר אלא גם בפן פרקטי של ניקיון. בזמן השינה הגוף פולט זיעה המצטברת על גבי הכרית ובהתאם לכך יוצרת סביבת שינה שאיננה מספיק איכותית. על כן, שימו לב כי אפשר להסיר את הציפית של הכרית ולכבס אותה, כל זאת מתוך מטרה לשמור על היגיינה ובהתאם לכך גם על סביבת שינה נקייה ואיכותית.

התייעצות עם מומחים

מתקשים לבצע החלטה לגבי בחירה של כרית? ובכן, זה הזמן להתייעץ עם מומחים לתחום, כמו למשל פנייה לנציגי חברת גטה אשר מתמחים בתחום מזה שנים ארוכות. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם להיחשף לא רק לדגמים חדשים אלא גם להתייעץ לגבי הכרית האיכותית ביותר בעבור הילדים, בהתאם לקבלת החלטות המתבצעת ביחד עם מומחים לתחום אשר יסייעו לכם לטובת קבלת החלטה נכונה.

לסיכום

סביבת השינה של ילדים צריכה להיות מותאמת באופן מדויק לצרכים שלהם, ועל כן בחירה של כרית צריכה להתבצע רק לאחר מעבר על כל הקריטריונים אותם הצגנו לכם בסקירה. מאחר ומדובר בבריאות ובנוחות, הקפידו לבצע את הרכישה דרך חברה מקצועית ומוכרת המספקת לכם מעטפת מקצועית מלאה, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית נבונה המגלמת בחובה רכישה של כרית איכותית שתשרת את הילדים למשך זמן רב,  ברמת נוחות מקסימלית.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

היופי של הים

נגישות